Spotkania

Szkolnego Koła Przyjaciół Harcerzy

VI Spotkanie Szkolnego KPH

 

     W piątek 15 kwietnia uczniowie należący do Szkolnego KPH po raz kolejny spotkali się w szkole po lekcjach by miło i wesoło spędzać czas wolny.

 

V Spotkanie Szkolnego KPH

     Już niedługo Boże Narodzenie. Kolejne ubieranie choinki, gotowanie potraw, spotkania z bliskimi. Z tej okazji w naszej szkole odbędą się jasełka. W tym roku zagrają je uczniowie należący do Szkolnego Koła Przyjaciół Harcerzy i koła gitarowego.

     Przygotowania trwają pełną parą.

IV Spotkanie Szkolnego KPH

    

     4 grudnia uczniowie należący do  Szkolnego Koła Przyjaciół Harcerzy tym razem spotkali się w Kościele z młodzieżą należącą do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Żelechowie, by wspólnie przygotować się do spotkania z młodzieżą  z dekanatu żelechowskiego, które ma odbyć się 5 grudnia w naszej Parafii.

 

     Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze.

III Spotkanie Szkolnego KPH

     27 listopada uczniowie należący do Szkolnego Koła Przyjaciół Harcerzy po raz trzeci spotkali się w szkole na sali gimnastycznej by miło i wesoło spędzać czas wolny.

II Spotkanie Szkolnego KPH

    

     W czasach, w których czas wolny naszych dzieci zdominowany jest przez telewizję, komputer i telefon a mimo to, uczniowie należący do Szkolnego Koła Przyjaciół Harcerzy postanowili to zmienić. 20 listopada po raz drugi spotkali się w szkole na sali gimnastycznej by aktywnie spędzać czas wolny.


I Spotkanie Szkolnego KPH

     W piątek 13 listopada po południu tuż przed weekendem uczniowie należący do Szkolnego Koła Przyjaciół Harcerzy zamiast biec prosto do domu po skończonych zajęciach, zostali w szkole, by wziąć udział w spotkaniu fitnesowo – tanecznym.

      Uczniowie świetnie dawali sobie radę wykonywali ćwiczenia z wielkim zaangażowaniem i dokładnością.

     Po dwóch godzinach intensywnej pracy z małymi przerwami na regenerację sił. Zmęczeni i wyczerpani za to z uśmiechem na twarzy wrócili do domu.