CHOINKA SZKOLNA 2015


     Zabawa choinkowa to tradycyjnie jedno z najważniejszych wydarzeń w naszej szkole. W tym dniu odwiedzają naszą szkołę także absolwenci oraz dzieci nie będące jeszcze w wieku szkolnym.

     Dnia 31 stycznia 2015r. w sobotę odbyła się na Sali gimnastycznej zabawa choinkowa. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie wraz z rodzicami, nauczycielami i wychowawcami. Choinka rozpoczęła się o godzinie 11.00 i od tej pory uczniowie po szkole przechadzali się tanecznym krokiem. Wystrój Sali niezwykle barwny, który przygotowała klasa III gimnazjum pod okiem wychowawcy pani Urszuli Skwarek nadawał zabawie radosny nastrój i również zachęcał do zabawy. Wszyscy uczniowie szaleli po parkiecie w rytm muzyki zespołu Exell. Po tańcach uczniowie udali się do swoich klas na pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Po regeneracji sił wrócili do dalszej zabawy.

Impreza dobiegała do końca około godziny 21.00. Nasi uczniowie niechętnie opuszczali szkolne mury. Na ich twarzach malował się uśmiech wyrażający zadowolenie z odbytej zabawy.

     Oby więcej takich imprez w naszej szkole.