BAL MASKOWY 2015

     Karnawał to doskonały czas na organizowanie zabaw i balów nie tylko dla dorosłych, ale również i dla dzieci. Jego uczestnikami byli uczniowie klas 0 – III, IV – VI szkoły podstawowej oraz I – III gimnazjum.

     17 lutego, już po raz drugi odbył się w naszej szkole bal maskowy. Uczniowie w maskach i pięknych strojach bawili się, było wesoło i kolorowo. Uczniowie a przede wszystkim rodzice, wykazywali się ogromną pomysłowością w przygotowaniu strojów dla swoich pociech. O karnawałową dobrą zabawę w czasie balu zadbali organizatorzy: Marta Ostałowska, Edyta Zwolska – Koryś, Leszek Kostyra i Katarzyna Bogusz.

Impreza była przednia.

     Tego dnia nie było jednak ważne, kto przyszedł jak przebrany – najważniejsze było to, że mogliśmy wspólnie bawić się i stworzyć miłą oraz przyjazną atmosferę. Bal Karnawałowy uroczyście rozpoczął się o godzinie 16.00. Na bal uczniowie przybyli w pięknych i oryginalnych, przedstawiających różne postacie z filmu, bajek itp. W czasie balu działał sklepik. Można było kupić sobie napoje, słodycze i zjeść. Była to dobra okazja, do przyjemnego i aktywnego spędzenia czasu rodziców z dziećmi i wielu z tej możliwości skorzystało. To był bardzo udany bal, z którego wszyscy wyszli radośni i zadowoleni.

     Czas w dobrym towarzystwie szybko minął, ale najważniejsze, że wspomnienia pozostaną w nas jeszcze na długo. Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami chcieli uczcić zakończenie karnawału.