W tym roku szkolnym dzień 30 stycznia 2016r. był dniem wyjątkowym dla naszych uczniów bowiem w przepięknie udekorowanej przez najstarszych uczniów sali odbyła się „Choinka szkolna”.

 

     Na co dzień szkoła to miejsce, w którym króluje duch nauki. Jednak gdy zbliża się karnawał, nasze dzieci i młodzież uczestnicząc w codziennych zajęciach, z niecierpliwością oczekują nie tylko zakończenia I semestru i ferii zimowych, ale także szkolnej zabawy tanecznej, jaką jest „zabawa choinkowa”. Ta wspaniała tradycja wspólnej zabawy istnieje w naszej szkole do dziś. Jesteśmy dumni, że udało nam się zachować tak wspaniałą imprezę, która tworzy szczególny klimat i co rok stają się okazją do wspomnień.

     „Choinka szkolna” jest imprezą integrującą całą społeczność. W sali gimnastycznej naszej szkoły od godzin przedpołudniowych zbierali się uczniowie szkoły podstawowej natomiast w godzinach popołudniowych młodzież gimnazjalna ale również ich młodsze i starsze rodzeństwo pragnąc w rytmie skocznej muzyki, we wspaniałych strojach wspólnie się bawić.

     Muzyka i taniec tworzą beztroski klimat zabawy tak potrzebny młodym ludziom, jest także wspaniałą okazją do bliskiej współpracy z rodzicami, którzy bardzo chętnie organizują tę imprezę dla swoich pociech, pilnują porządku i przygotowują poczęstunek. W tym roku również ta zabawa stała się okazją do wspólnego spotkania uczniów, rodziców i nauczycieli. Dzieci i rodziców nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać.

     Tegoroczną zabawę choinkową podczas której wszyscy biorący w niej udział bawili się przy skocznych rytmach ZESPOŁU MUZYCZNEGO "Static", który już po raz kolejny gościł w murach naszej szkoły.  I jako początkowy młody zespół pozytywnie był odbierany przez dzieci i młodzież.

Skład zespołu "Static" tworzą:

       Damian                     Filip                               Konrad                                  Kuba                   Marcin

   gitara basowa       gitara elektryczna         instrumenty perkusyjne                       instrumenty klawiszowe

          vocal                                                                        vocal                                        vocal                        vocal

TAK BAWILI SIĘ UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ RÓWNIEŻ NIE BRAKOWAŁO UMIEJĘTNOŚCI TANECZNYCH

 

Dyrekcja szkoły

serdecznie dziękuje wszystkim

za pomoc w przygotowaniach i organizacji

"Choinki Szkolnej"