Spotkanie młodzieży

 

w Żelechowie

 

W drodze na Światowe Dni Młodzieży...

"Przystanek Żelechów"

 

     Kolejne spotkanie przygotowujące dekanat żelechowski do Światowych Dni Młodzieży odbyło się 5 grudnia. Tym razem gospodarzem spotkania była nasza Parafia p.w. Zwiastowania N.M.P. w Żelechowie. Na spotkaniu tradycyjnie nie zabrakło uczniów z naszej szkoły, którzy zaangażowali się w przygotowania do ŚDM w Krakowie 2016r.

     Spotkanie rozpoczęło się o godz. 10.00 w kościele, wszystkich przybyłych gości powitał ksiądz Krzysztof Banasiuk dekanalny koordynator przygotowań do ŚDM w dekanacie żelechowskim.

Głównym punktem wystawienie Sakramentu i krótka pięknym śpiewem

do Katolickiego Młodzieży

spotkania było

Najświętszego

adoracja, ubogacona

młodzieży należącej

Stowarzyszenia

w Żelechowie.


     Po adoracji został odśpiewany hymn "Błogosławieni miłosierni..." w trakcie, którego nasi uczniowie należący do Szkolnego Koła Przyjaciół Harcerzy zatańczyli taniec ŚDM. Taniec bardzo się podobał wszystkim zgromadzonym.

    

 

 

     Po hymnie nasz kościół odwiedził Święty Mikołaj ze swoimi dzielnymi wolontariuszkami, które wręczały małe słodkie upominki. Po spotkaniu z Mikołajem i wspólnym zdjęciu przed Kościołem wszyscy udali się do MGOK by tam się posilić, obejrzeć przygotowany przez młodzież KSM filmik pt. "Parafia Żelechów w małym skrócie."

    

Dziękujemy za wspólną zabawę i mnóstwo pozytywnej energii.

Kolejne spotkanie już za miesiąc w Parafii p.w. Nawiedzenia N.M.P. w Miastkowie Kościelnym.