2014 - 2015


      Dnia 26 czerwca, po dziewięciu miesiącach trudu nauki i pracy, zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się tym samym wakacje.

    

     Zakończenie roku szkolnego rozpoczęliśmy od Mszy Świętej odprawionej przez ks. Roberta Steszuka w kościółku w Piastowie. Podczas Eucharystii dziękowaliśmy dobremu Bogu za czas spędzony w szkolnych murach i prosiliśmy o błogosławieństwo na okres wakacji.

         Po Mszy Świętej cała wspólnota szkolna wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi udała się do szkoły. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego i przekazania sztandaru przez poczet sztandarowy klasy VI i przekazany klasie V. Po wprowadzeniu sztandaru pan Dyrektor Ireneusz Biernacki przywitał wszystkich przybyłych na tę uroczystość. Rodzicom podziękował za wsparcie swoich dzieci w procesie wychowania za działania na rzecz szkoły oraz całemu Gronu Pedagogicznemu za wkład w rozwój wiedzy, umiejętności, kompetencji i kształtowania postaw uczniów.


     W uroczysty sposób nagrody z rąk Pana Dyrektora odebrali uczniowie których wyniki w nauce były bardzo dobre, a ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne.

Po rozdaniu wszystkich nagród obejrzeliśmy prezentację multimedialną przygotowaną przez uczniów klasy III gimnazjum, która stanowiła podsumowanie pobytu i pracy tej klasy w szkole.

     Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie nastąpiło rozdanie świadectw.

     Był to szczególny dzień dla uczniów klasy VI. Odebrali świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, od września będą uczniami gimnazjum. Również był to wyjątkowy dzień dla naszych absolwentów gimnazjum, którym zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły. Mamy nadzieję, że lata spędzone w szkolnych murach zostaną miłym wspomnieniem.


     Wszystkim uczniom  naszej szkoły jak również nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wspaniałego wypoczynku podczas wakacji.

Do zobaczenia 1 września.


Hej!

Wakacje to rzecz miła